Kayseri Lazer Epilasyon

Ana Sayfa > Lazer Epilasyon Merkezleri > Kayseri Lazer Epilasyon Merkezi

Kayseri Lazer Epilasyon Merkezi

KAYSERİ

Epilasyon Kayseri

Lazer epilasyon kayseri için önerilen adres yukarıdaki gibidir. Lazer epilasyon kayseri adres detayları için yukarıdaki kliniği önermekteyiz.

Havaalanından çıktıktan sonra Mustafa Kemal Paşa Bulvarına doğru ilerleyiniz.Yaklaşık 1 km ilerde bulunan Kayseri Fuarını geçtikten sonra KASKİ' yi göreceksiniz. KASKİ'den yaklaşık olarak 3km ileride Büyükşehir Belediyesi 'ne ulaşacaksınız. Büyükşehir Belediyesi'ni geçtikten sonra aynı bulvar üzerindeki Melikgazi Beldiyesi'nide geçip yaklaşık 500m kadar ilerledikten sonra sağ tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Hastanesi bulunmaktadır.

Üniversite çıkışından, sağ tarafta bulunan Talas Caddesi'ne dönünüz. Yaklaşık 4km yolu takip edip ilk kavşaktan- Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 500m. ileride sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Hastanesi bulunmaktadır.

Kayseri Lazer epilasyon merkezi

Kayseri Lazer Epilasyon merkezi kurallara uygun olarak sağlık merkezi içinde yer almaktadır. Kayseri lazer merkezinde epilasyon işlemleri için diode lazerlerin yanı sıra alexandrite lazerlerde kullanılmaktadır. Bu merkezde fraksiyonel lazer ile cilt tedavileri yapılabiliyor. Tüm bu uygulamaların yanında lazer ile kılcal varis tedavisi de bu merkezde yapılmaktadır.